İZOCOP İZOLASYON MALZEMESİ

İZOCOP İZOLASYON MALZEMESİ

Çatlamaz, sentetik boya ile uyum sağlar.

ÖZELLİKLERİ:
Sıvı halde şeffaftır. Tek komponentli olup, sürülmeye hazır vaziyettedir. 8 Atm. su basıncına dayanıklıdır. Kesinlikle su ile karıştırılmaz, solvent bazlıdır.  Üzerinde gezinmekle zarar görmez. Elektriği iletmez. Sürüldüğü yüzeyin gözeneklerine penetrasyon yolu ile nüfus eder. Şeffaf olduğundan sürüldüğü yüzeyin görünümünü bozmaz. Asit ve alkalilere dayanıklıdır.

UYGULAMA:
Yüzeylere fırça veya rulo ile iki kat sürülerek uygulanır. Uygulama yapılacak yüzeylerin toz ve rutubetten arındırılmasıdır. İZOCOP çıplak beton üzerine uygulanır. Yüzeyde sıvı izolasyon ve benzeri malzemeler var ise bunları temizlemek gerekir. Geniş çatlaklar içeren yüzeylerde çimento, mermer tozu vb. malzemelerle karıştırılarak macun kıvamı elde edilir ve bu çatlaklara tatbik edilir. Daha sonra tekrar bir kat İZOCOP sürülerek sorun giderilir.
Hava şartlarına bağlı olarak 15-30 dakika arasında dokunma, tam kuruma ise 24 saattir.

UYGULANACAK YÜZEYLER:
Teras çatılarda beton, sıva, şap, karo, mozaik, tuğla, Ytong, ahşap vb. yüzeylerde; dış cephelerde direkt veya boya astarı olarak; ziftlenmiş fakat kurumuş, çatlamış, solmuş, yüzeylerde temel ve bodrum duvarları ile banyo zemin ve duvarlarında seramik ve fayansların derz izolasyonunda İstinat duvarlarında, baca is akıntılarını önlemede; seramik altına astar ve geçirimsizlik malzemesi olarak kullanılabilinir.

SARFİYAT:
1 kg ile zemine bağlı olarak 3-5 m2 lik bir alanın izolasyonu sağlanır.

Call Now ButtonMüşteri Hattı