HAKKIMIZDA

KURUMSAL

Hakkımızda

İZOSAN Boya ve İzolasyon San. Tic. Ltd. Şti.’nin kuruluş tarihi 1968’dir. Sadece izolasyon maddelerinin ticaretini yapmak üzere kurulan şirket 1973 yılında, evvela dış cephe boyaları imalatına başlanmış, bilahere, her türlü inşaat boyaları imalatı gerçekleştirilmiştir.

Mütevazi bir ortamda başlayan boya imalatı, ciddi ve titiz çalışma nedeniyle zamanla gelişme göstermiştir. Bugünlere gelindiğinde İZOSAN Kurtköy / İstanbul’da her türlü imkana sahip modern fabrikasında 18.000 ton / yıl kapasite ile çalışmaktadır.

İZOSAN’ın çalışmaları seneler boyunca genişlemiş ve bugün imalat programında her türlü dış cephe boya ve kaplamaları, hazır renkli sıvalar, plastik ve sentetik boyalar, antipas, sülyen gibi antikorrozif boyalar, cam cila, yat vernik, ahşap koruyucular ve antifouling deniz boyaları, trafik yol çizgi boyaları mevcuttur.

İZOSAN ürünleri halen 600 kadar baş bayi ve bayi teşkilatı ile tüm Türkiye’de dağıtılmaktadır. Nalbur – toptancı müşterilerimizin haricinde ülkemizin önde gelen inşaat firmalarının büyük bir kısmına da hizmet verilmektedir.
Tecrübeye, araştırmaya ve teknolojiye inanan İZOSAN’ın imal ettiği malzemelerde TSE veya TSEK Belgesi olduğu gibi, İZOSAN ISO 9001 – 2000 Yönetim Kalite Belgesine de sahiptir.

İZOSAN’ın ideali yapıları sadece daha renkli yapmak olmayıp, boyalarının yüksek kalitesi ile bu yapıları her türlü iç ve dış etkenlere karşı korumaktır.

Bu nedenle İZOSAN’ın sloganı:
“İzosan Boyaları …Hem Boyar …Hem Korur.,.”dur.

50 YILA YAKIN BİR ZAMANDIR HİZMET VEREN
İZOSAN İLE GURURLUYUZ.

Saygılarımızla

İZOSAN BOYA

Kalite Politikamız

İzosan Boya San. Tic. Ltd. Şti. olarak önceliğimiz kaliteli boya üretiminden asla ödün vermeden hızlı teslimat yapmaktır.

Misyonumuz

Ürünlerimize sahip çıkmak, satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak. kalitemizi en doğru şekilde sunmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri şartnamelerine, kanun, mevzuat, yönetmelikler ve standartlara uygun olarak uluslararası düzeyde çalışmak.
Call Now ButtonMüşteri Hattı